Współpraca Wydawnictwa Muzycznego Seis Cordas z Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
grudnia02

Współpraca Wydawnictwa Muzycznego Seis Cordas z Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie

[ROZDZIAŁ DRUGI]

Dotarła do nas niedawno bardzo miła wiadomość, którą chcemy się podzielić z Państwem. „Ronda na gitarę – zeszyt drugi” oraz „Wariacje na gitarę – zeszyt drugi”, których pomysłodawcami i zarazem autorami opracowania są Alicja Kawa oraz Wojciech Gurgul, zostały pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów Centrum Edukacji Artystycznej. Drugie części tej antologii trafią niebawem do ponad 200 szkół muzycznych I stopnia w całej Polsce.

W tym miejscu chciałbym po raz kolejny podziękować Alicji Kawie oraz Wojciechowi Gurgulowi za fantastyczną współpracę przy wspomnianych publikacjach i poinformować o trwających przygotowaniach do trzeciej części rond i wariacji.

Ale to nie koniec dobrych informacji. Publikacja „Samba no parquinho”, której autorem jest Szymon Gołąbek, gitarzysta, kompozytor i nauczyciel gitary w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie, również została pozytywnie zaopiniowana przez ekspertów Centrum Edukacji Artystycznej. Trafi ona do prawie 100 szkół muzycznych II stopnia.

Mamy nadzieję, że zakupione przez Centrum Edukacji Artystycznej publikacje dla szkół muzycznych spełnią Państwa oczekiwania.

Jest również dobra wiadomość dla indywidualnych klientów, którzy nie zdążyli zakupić naszych bestsellerów: „Ronda na gitarę – zeszyt pierwszy” oraz „Wariacje na gitarę – zeszyt pierwszy”. Choć nakład publikacji wydanych drukiem został wyczerpany, to te same nuty możecie Państwo zakupić w wersji elektronicznej w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla niezarejestrowanych klientów to -10% ceny katalogowej, dla zarejestrowanych klientów to -30% ceny katalogowej.

Powrót