[FAQ] nuty w wersji elektronicznej (pdf)
lutego24

[FAQ] nuty w wersji elektronicznej (pdf)

Temat dystrybucji nut w wersji elektronicznej pojawił się zaraz na początku działalności wydawnictwa. Nie zdawałem sobie sprawy, że technologiczne przygotowanie zakupu nut zapakowanych w plik pdf i wysyłanych pocztą e-mail może być tak karkołomne.

Ale czas obwieścić światu dobrą nowinę. Od 2 kwietnia 2021 roku (czyli po 928 dniach działalności Wydawnictwa Muzycznego Seis Cordas) proponujemy klientom zakup nut również w wersji elektronicznej. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania (FAQ - frequently asked questions), których odpowiedzi ułatwią Państwu bezpieczny i sprawny zakup naszych nut.

- Czy każdy może zakupić nuty w wersji elektronicznej?

TAK, wystarczy założyć konto klienta w naszym sklepie internetowym. 

- Na jakich zasadach instytucje muzyczne mogą dokonać zakupu nut w wersji elektronicznej?

Prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy celem ustalenia szczegółów zamówienia, abyśmy mogli dopasować je do potrzeb Państwa instytucji.

- Dlaczego na stronie sklepu nie widzę nut w wersji elektronicznej?

Najprawdopodobniej przeglądasz stronę www.seiscordas.pl jako użytkownik niezarejestrowany. Jeżeli dokonałeś już rejestracji, zaloguj się do panelu Moje konto a następnie przejdź do kategorii nuty. Pojawią się dwie podkategorie: papierowe oraz elektroniczne.

- Czym różnią się nuty w wersji elektronicznej od wersji papierowej?

CENĄ, ale to nie jedyna różnica, choć najbardziej znaczącą. Jako zarejestrowany klient otrzymujesz stały rabat w wysokości 20% na wszystkie nuty w wersji elektronicznej z wyłączeniem nowości

SZYBKOŚCIĄ DOSTAWY, po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie pliki wysyłane są na podany przy rejestracji konta klienta adres poczty e-mail.

LICENCJĄ, nuty w wersji elektronicznej opatrzone są nagłówkiem licencyjnym, który zawiera Imię i nazwisko klienta, adres poczty e-mail oraz numer i datę zamówienia.

- Jaki wpływ na czas realizacji zamówienia ma wybór rodzaju płatności?

Wybierając płatności elektroniczne obsługiwane przez Dotpay proces jest wpełni zautomatyzowany i usługa zostaje zrealizowana natychmiast. Przy przelewie tradycyjnym należy wziąć pod uwagę sposób księgowania przelewów, czyli termin realizacji usługi może trwać od kilku godzin do 3 dni roboczych.

- Skasowałem wiadomość e-mail z linkami do pobrania nut. Czy muszę zakupić nową licencję?

NIE, zakupione nuty można pobrać w każdej chwili logując się do Mojego konta w sklepie naszego wydawnictwa. W zakładce Historia i szczegóły zamówień należy odszukać zamówienie z zakupionymi nutami w wersji elektronicznej i pobrać je na dysk komputera. w sklepie naszego wydawnictwa. W zakładce

- Mam problem z pobraniem pliku, który otrzymałem w wiadomości e-mail. Co zrobić?

W pierwszej kolejności proponujemy sprawdzić, czy przeglądarka internetowa jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W kolejnym kroku proponujemy zmienić przeglądarkę, aby sprawdzić czy link jest blokowany przez konkretną przeglądarkę (problem występował w Google Chrome). Jeżeli powyższe działania nie przyniosły pożądanego efektu, proponujemy zalogować się do Mojego konta w sklepie naszego wydawnictwa i pobrać nuty znajdujące się w zakładce Historia i szczegóły zamówień.

Powrót