Współpraca Wydawnictwa Muzycznego Seis Cordas z Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
września28

Współpraca Wydawnictwa Muzycznego Seis Cordas z Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie

Chcemy podzielić się z Państwem sukcesem, na które Wydawnictwo Muzyczne Seis Cordas pracuje od początku swojej działalności. „Ronda na gitarę – zeszyt pierwszy” oraz „Wariacje na gitarę – zeszyt pierwszy”, których pomysłodawcami i zarazem autorami opracowania są Alicja Kawa oraz Wojciech Gurgul, zostały pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów Centrum Edukacji Artystycznej. Mamy nadzieję, że zakupione przez Centrum Edukacji Artystycznej publikacje dla szkół muzycznych spełnią Państwa oczekiwania.

W tym miejscu chciałbym podziękować pomysłodawcom tego projektu, Alicji Kawie oraz Wojciechowi Gurgulowi za fantastyczną współpracę przy wspomnianych publikacjach. Chcemy w tym miejscu poinformować Państwa o trwających pracach nad kolejnymi zeszytami.

Jest również zła wiadomość dla indywidualnych klientów, którzy nie zdążyli zakupić naszych bestsellerów: „Ronda na gitarę – zeszyt pierwszy” oraz „Wariacje na gitarę – zeszyt pierwszy”. Nakład publikacji został wyczerpany. W obecnej chwili trwają intensywne prace, aby te same nuty mogli Państwo zakupić w wersji elektronicznej w bardzo atrakcyjnej cenie. Szczegóły już niebawem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z aktualną ofertą. W sprzedaży znajdują się nuty, płyty CD oraz książki.

Powrót