grudnia02

NOWOŚCI - II.2020

Cisza jest w życiu bardzo potrzebna. Wprowadza w stan relaksu. Pozwala zebrać myśli. No chyba że jesteś rodzicem, a Twoje dzieci bawiąc się, przestały nagle wydawać z siebie okrzyki. To znak, że należy się spodziewać najgorszego. W biznesie "cisza' to czas przygotowań, który ma przynieść kolejne owoce...

Nowości wydawnicze

Już niebawem pojawią się w sprzedaży dwie nowe publikacje. Jedną z nich będzie zbiór utworów muzyki latynoamerykańskiej autorstwa Szymona Gołąbka, zatytułowany "SAMBA NO PARQUINHO", zawierający nastrojowe Bossa Novy, energiczne Samby i wiele innych ciekawych kompozycji dla średnio zaawansowanych gitarzystów. Kolejną propozycją będzie "WYPRACOWANIE MUZYCZNE nt. FERDYDURKE" op.28 Mirosława Franczaka ubranego w formę tematu z wariacjami. Cieszy nas ogromnie fakt, że Mirosław Franczak dołączył do grona kompozytorów współpracujących z wydawnictwem i w najbliższej przyszłości zaprezentuje Państwu kolejne swoje kompozycje. Pojawią się również aranżacje utworów kameralnych o czym poinformujemy Państwa niebawem...

Płyty CD

Plany podboju innej galaktyki odkładamy na kolejne tysiąclecie, ale sprzedaż płyt CD rozpoczynamy już od 1 lutego. W niedalekiej przyszłości rozpoczniemy również produkcję płyt CD z muzyką gitarową pod własnym szyldem, a tym czasem proponujemy Państwu następujące nagrania:

- Marek Nosal "In Modo Polonico"
- Marcin Maślak "The Malachite Recital"
- Marcin Maślak "Pastelux"

Kolejne nowości już niebawem!

Wystawy publikacji na imprezach gitarowych w Polsce

W środowisku gitarzystów klasycznych w Polsce nasze propozycje nutowe zyskują coraz większą popularność, stąd też dokładamy wszelkich starań, aby pojawiać się z naszymi wystawami podczas konkursów i festiwali gitarowych prezentując nasze najnowsze publikacje. W 2020 roku zobaczymy się:

- w Tychach podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu "Gitara w muzyce kameralnej" (ODWOŁANE ->COVID-19)
- w Kłodzku podczas Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego w ramach XXIII Festiwalu Muzycznego „GITARIADA” (ODWOŁANE ->COVID-19)
- w Tuchowie podczas IV Tuchowskich Kameraliów Gitarowych (ODWOŁANE ->COVID-19)

O innych wystawach nutowych będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Powrót