Muzyka to moja pasja, której poświęcam się bez reszty. W wieku 9 lat rozpocząłem naukę w szkole muzycznej. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że zostanę zawodowym muzykiem i nauczycielem gry na gitarze. Dzięki przygodzie z muzyką, która trwa nieprzerwanie od tamtego czasu aż do teraz (ponad 23 lata), zrozumiałem jak ważną rolę pełni w moim życiu.

W 2013 roku rozpocząłem działalność kompozytorską. Zaczęło się dosyć niepozornie. “CHORO” napisałem w przededniu swoich 27 urodzin i zadedykowałem rodzicom w podziękowaniu za wszystko, co dzięki ich pomocy udało mi się osiągnąć.

o nas - img

Potem było już tylko z górki... W pewnym momencie wyciągnąłem kilka utworów z szuflady i pozwoliłem na nie spojrzeć mojemu gitarowemu mentorowi z czasów nauki w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Bytomiu...

Od tamtego czasu skomponowałem na gitarę klasyczną ponad 16 utworów, a w międzyczasie powstają kolejne.

Moim celem jest zarówno wypromowanie własnej twórczości w środowisku muzycznym, a także podjęcie współpracy z innymi kompozytorami (nie tylko gitarowymi), aby móc regularnie powiększać ofertę publikacji nutowych. Tak właśnie powstał pomysł na działalność Wydawnictwa Muzycznego Seis Cordas (por. sześć strun).

Resztę historii będą tworzyć wyjątkowi muzycy, gitarzyści, którzy odważą się zmierzyć z moimi kompozycjami ... bo przecież “nuty to jedynie początek ...”

Powrót