• Tylko online
wersja elektroniczna
wersja elektroniczna

Etiudy (pdf)

39,00 zł
Brutto

Niniejszy zbiór ETIUD jest owocem mojej pracy pedagogicznej z uczniami klasy gitary Państwowej Szkoły Muzycznej w Chorzowie, którym pragnę ten zbiór zadedykować.

Etiudy - fragment (567.9k)

Ilość

Niniejszy zbiór ETIUD jest owocem mojej pracy pedagogicznej z uczniami klasy gitary Państwowej Szkoły Muzycznej w Chorzowie, którym pragnę ten zbiór zadedykować. Powstał on z myślą o uczniach i problemach technicznych, z którymi zmagają się na co dzień, doskonaląc grę na gitarze klasycznej w szkole muzycznej. Różnorodność tych utworów pozwala dotknąć większości zagadnień technicznych, z którymi uczeń powinien się zmierzyć na drugim etapie edukacji i każde z nich doskonalić.

W skład zbioru wchodzi pięć zróżnicowanych etiud, w których znalazły się następujące zagadnienia techniczne i wykonawcze: tłumienie strun basowych prawą ręką, legato wstępujące oraz zstępujące z pustą oraz bez pustej struny, arpeggio, akordy barré, flażolety naturalne oraz sztuczne, tremolo, eksponowanie melodii kciukiem, glissando, seksty, polimetria, nietypowy strój instrumentu oraz wiele innych.

SC006e
100 szt.
Powrót